Jaki prezent zrobić dziecku, które lubi podróżować


tagi: podróże, wycieczki, palcem po mapie, mapa, turystyka

Często nasze pasje stają się z czasem również pasjami naszych dzieci.

Nic więc dziwnego, że w dzisiejszych czasach, kiedy podróże są tak ułatwione, że bez problemu nawet na bardziej ekstremalne wyprawy można już zabrać dziecko, nasze pociechy również same zaczynają interesować się podróżami i obmyślać planowane trasy. Co kupić małym podróżnikom?
Jeśli nasze dziecko nie pała czystą nienawiścią do książek, zawsze możemy pogrzebać w literaturze podróżniczej. Wiele powstało publikacji przeznaczonych specjalnie dla młodych czytelników. W księgarni możesz kupić atlas świata. Także one są już dostępne w różnych wersjach,  w zależności od wieku dziecka. Niektóre skupiają się bardziej na ważnych historycznie i kulturowo miejscach, inne pokazują rozmieszczenie zwierząt na danym obszarze świata. 
Ciekawe mogą okazać się także globus i mapy ścienne dla dzieci Mamy wśród nich duży wybór. Szczególnie efektowne są podświetlane globusy, które mogą też służyć jako lampka nocna. 
Każdemu podróżnikowi przyda się też podręczny ekwipunek. Niech będzie to kolorowy termos, własna, specjalna latarka czy ciekawa, dmuchana poduszka, jeśli często podróżujecie z namiotem. 
Jednak, jak sami wiemy, każdy zapalony podróżnik najbardziej ucieszy się na kolejną wyprawę i nową przygodę. Zróbmy dziecku prezent wybierając się z nim w miejsce, które chciałoby zobaczyć. Nie musi to być daleka podróż. Ważne, by sprawiła radość zarówno naszym dzieciom, jak i nam samym.

Fotografie:
podróże
wycieczki
palcem po mapie
mapa
turystyka
Opublikowany przez Eryk | 2015-11-03

Wiadomości o podobnej tematyce

rss icon Optymalne wakacje na raju: Księstwo Luksemburg

Księstwo Luksemburg to małe państwo położone na Europie Zachodniej, które był jednym z najbardziej liczących się na świecie ośrodków finansowych. Chociaż nie był typowym rajem podatkowym, to z uwagi na przepisy prawne oraz system podatkowy był atrakcyjnym miejscem dla zagranicznych inwestorów.

rss icon Dochodzenie wierzytelności od kontrahentów dłużnika

Podstawowym ryzykiem związanym z udzielaniem kredytu kupieckiego, czyli sprzedaży z odroczonym terminem płatności, był możliwość braku otrzymania zapłaty za zbywany towar a może świadczoną usługę. Niestety, na obrocie gospodarczym funkcjonują także podmioty, które teraz na etapie zawarcia umowy nie zamierzają jej wykonać. Sposobem na uzyskanie od nich należności może być dochodzenie wierzytelności od ich kontrahentów.

rss icon Francuzi Niemcy zaczynają widocznie ograniczać chiński biznes. To niepowtarzalna szansa dla Polski

Niedawno niemiecki rząd wyraził obawy, że technologie, nad którymi pracowano latami, sukcesywnie przechodzą na ręce Chińczyków. Z kolei, Francuzi sądzą, iż kapitał Państwa Środka zbyt głęboko wchodzi na ich gospodarkę.

Zobacz także:

Copyright ©2017. rev. 4.0. [ ]

maj 2017 czerwiec 2016 styczeń 2016 listopad 2015 październik 2015 wrzesień 2015 marzec 2015 luty 2015 grudzień 2014 listopad 2014 luty 2014 październik 2013 marzec 2012 luty 2012 0