Sprawdzony organizator imprez


 • Agencja Event Planet

  Al. Krakowska 291 lokal 43
  02-133 Warszawa
  tel. (+48) 608 77 44 44
  e-mail: imprezy@event-planet.pl

  http://www.event-planet.pl/

tagi:

Nie trzeba mieć wyjątkowo dużej firmy, żeby zdecydować się na zorganizowanie imprezy z powodu konkretnych okoliczności.

Najczęściej pracownicy spotykają się poza pracą, żeby się wzajemnie zintegrować, aby świętować okrągły jubileusz, bądź też uczcić bardzo dobre wyniki finansowe firmy. Najczęściej w danym biurowcu lub innym zakładzie pracy znajduje się osoba odpowiedzialna za wydzielane fundusze na imprezy firmowe w Warszawie. Jednak już ostatecznie samodzielnie nie zajmuje się tego typu rzeczami, chociaż oczywiście szef może zlecić takie zadanie. 

To organizacja imprez firmowych spoczywa na wyspecjalizowanej w tym kierunku ekipie, czyli firmie pochodzącej z zewnątrz. Organizacja imprez w Warszawie tak naprawdę może przynieść bardzo szerokie pole do popisu. Nie każdy jest świadomy tego, że spotkania biznesowe nie muszą odbywać się zawsze w ten sam, wręcz rutynowy sposób. Najłatwiej jest zamówić miejsca w restauracji, catering i w ten sposób przygotować prosty bankiet. Ale jeśli ma to być impreza integracyjna, to na pewno pracownikom przyda się zdecydowanie więcej wrażeń. Dlatego bankiet może być częścią oficjalną. 

Natomiast do części rozrywkowej można zaliczyć wszelkiego rodzaju gry, zabawy, sporty ekstremalne lub inne atrakcje przynoszące bardzo dużo radości i emocji. Dla niektórych zadowalający będzie wspaniały piknik na świeżym powietrzu, a znowu dla innych całonocna impreza wraz z puszczaniem sztucznych ogni na tle rozgwieżdżonego nieba. Możliwości jest tak wiele, że organizatorzy imprez firmowych na pewno dobiorą coś odpowiedniego i przynoszące niezapomniane wspomnienia.

Fotografie:
Opublikowany przez Janina K. | 2015-10-13

Wiadomości o podobnej tematyce

rss icon Marek Dietl został wybrany na prezesa GPW

Zwyczajne Walne Zgromadzenie Giełdy Papierów Wartościowych wybrało na poniedziałek Marka Dietla na prezesa spółki. Zgodę na objęcie funkcji prezesa GPW musi wydać jeszcze Komisja Nadzoru Finansowego. Wśród swoich priorytetów Dietl wymienił m.in. budowanie "skali giełdy".

rss icon Optymalne wakacje na raju: Księstwo Luksemburg

Księstwo Luksemburg to małe państwo położone na Europie Zachodniej, które był jednym z najbardziej liczących się na świecie ośrodków finansowych. Chociaż nie był typowym rajem podatkowym, to z uwagi na przepisy prawne oraz system podatkowy był atrakcyjnym miejscem dla zagranicznych inwestorów.

rss icon Dochodzenie wierzytelności od kontrahentów dłużnika

Podstawowym ryzykiem związanym z udzielaniem kredytu kupieckiego, czyli sprzedaży z odroczonym terminem płatności, był możliwość braku otrzymania zapłaty za zbywany towar a może świadczoną usługę. Niestety, na obrocie gospodarczym funkcjonują także podmioty, które teraz na etapie zawarcia umowy nie zamierzają jej wykonać. Sposobem na uzyskanie od nich należności może być dochodzenie wierzytelności od ich kontrahentów.

Zobacz także:

Copyright ©2017. rev. 4.0. [ ]

maj 2017 czerwiec 2016 styczeń 2016 listopad 2015 październik 2015 wrzesień 2015 marzec 2015 luty 2015 grudzień 2014 listopad 2014 luty 2014 październik 2013 marzec 2012 luty 2012 0