wycieczki

Przyjemna podróż wakacyjna

Przyjemna podróż wakacyjna

Artykuły wg słów kluczowych: urlop, wycieczki, wyprawy

(...) niewielką opłatą, także nie musimy obawiać się ogromnych wydatków. Dodatkowo, sami zdecydujemy, jaki pojazd w ogóle chcemy wypożyczyć. Jeśli więc wyruszamy na swoje wakacje z całą rodziną lub grupą znajomych, przyda nam się mini autokar. W przypadku chęci spędzenia samotnych wakacji - małe autko. Dodatkowo, sam wynajem samochodów w podkrakowskich balicach jest banalnie prosty i nie zajmie nam zbyt wiele czasu. Musimy po prostu wcześniej ustalić, czego tak właściwie potrzebujemy. Później odwiedźmy taką wypożyczalnię samochodów lub wejdźmy na jej stronę internetową. Dowiedzmy się, co taka (...)

Opublikowany przez Fabian M. | 2016-06-22

Opublikowany przez Fabian M. | 2016-06-22

Organizacja wesela i wyjazdy służbowe do Poznania

Organizacja wesela i wyjazdy służbowe do Poznania

Artykuły wg słów kluczowych: hotel, poznań, wakacje, wycieczki, wyprawy

(...) przenocować gości weselnych. Dobór dań na przyjęcie weselne.Niemniej ważnym zagadnieniem przy organizacji przyjęcia weselnego jest dobór odpowiedniego menu. W dzisiejszych czasach sale weselne posiadają własne restauracje. W tym przypadku również warto wcześniej zapoznać się z ofertą. Wpisując w sieć (...)

Opublikowany przez Wiesław R. | 2015-11-11

Opublikowany przez Wiesław R. | 2015-11-11

Jaki prezent zrobić dziecku, które lubi podróżować

Jaki prezent zrobić dziecku, które lubi podróżować

Artykuły wg słów kluczowych: mapa, palcem po mapie, podróże, turystyka, wycieczki

(...) Często nasze pasje stają się z czasem również pasjami naszych dzieci. Nic więc dziwnego, że w dzisiejszych czasach, kiedy podróże są tak ułatwione, że bez problemu nawet na bardziej ekstremalne wyprawy można już zabrać dziecko, nasze pociechy również same zaczynają interesować się podróżami (...)

Opublikowany przez Eryk | 2015-11-03

Opublikowany przez Eryk | 2015-11-03

O Krakowie

O Krakowie

Artykuły wg słów kluczowych: urlop, wakacje, wycieczki

(...) Będąc w Krakowie nie można nie zwiedzić Zamku Królewskiego na Wawelu. Ta dawna siedziba Królestwa Polskiego a także Wielkiego Księstwa Litewskiego przypomina o potędze dawnej Rzeczpospolitej Obojga Narodów z XVI wieku. Współcześnie Wawel jest rozległym obiektem muzealnym, w jakim można oglądać słynne arrasy wawelskie, czyli arcydzieła sztuki tkackiej. Nie zapomnij wsłuchać się w bicie starego Dzwonu Zygmunta oraz zajrzeć do Kaplicy Zygmuntowskiej. Do najbardziej interesujących zabytków Krakowa należy zapewne Kościół Mariacki ze słynnym ołtarzem skrzynkowym autorstwa rzeźbiarza Wita Stwosza. Średniowieczny gotycki kościół ma wielokrotne zdobienia a także nadzwyczaj efektowne sklepienia kolebkowe. Ołtarz wyrzeźbiony w drzewie cedrowym prezentowany oraz otwierany jest na specjalne okazje. Co godzinę, z wieży Kościoła Mariackiego odtwarzany jest hejnał, którego dźwięki nagle urywają się na pamiątkę przeszycia średniowiecznego (...)

Opublikowany przez Janina K. | 2015-09-17

Opublikowany przez Janina K. | 2015-09-17

Iran, jakiego nie znacie

Iran, jakiego nie znacie

Artykuły wg słów kluczowych: urlop, wakacje, wycieczki

(...) Planując urlop, warto zdecydować się na wyjazd, który ma szanse stać się przygodą życia i zagwarantuje niezwykłe doznania związane z kulturą, krajobrazem, zabytkami i klimatem miejsca. Krajem, który na pewno zadowoli potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów biur podróży, jest Iran. To miejsce specyficzne, tajemnicze i pociągające.  Nic więc dziwnego, że wycieczki objazdowe do Iranu cieszą się tak dużą popularnością.Miejsca, które warto zobaczyćWarto dodać, że Iran to obszar starożytnej Persji. Jest to miejsce pełne mitów i skarbów, które dopiero nie dawno ujrzały światło dziennie. Podróżując po Iranie koniecznie trzeba zatrzymać się na dłużej w Persepolis, uznanym za starożytną stolicę (...)

Opublikowany przez Wiesław R. | 2015-03-26

Opublikowany przez Wiesław R. | 2015-03-26

Wycieczka do Afryki - ferie ze snów

Wycieczka do Afryki - ferie ze snów

Artykuły wg słów kluczowych: turystyka, urlop, wycieczki

(...) Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, zatem to ostatni dzwonek, żeby pomyśleć o rodzinnym wyjeździe. Polskie góry kuszą malowniczymi, zimowymi krajobrazami, jednak może w tym roku warto pomyśleć o wycieczce do bardziej egzotycznego miejsca, w którym śnieg jest nieznanym pojęciem a ziemię przez cały rok ogrzewa gorące słońce? Dla wszystkich, którzy lubią obcować z dziką przyrodą, a jednocześnie chcą poznać nowe, nieznane kraje, idealną propozycją wydaje się być wycieczka do Afryki. Spektakularne krajobrazy jakich nie spotkasz nigdzie indziej na świecie, niezwykła roślinność, dzikożyjące okazy zwierząt, które do tej pory mogłeś podziwiać jedynie w ogrodzie (...)

Opublikowany przez Fabian M. | 2014-11-04

Opublikowany przez Fabian M. | 2014-11-04

Kontrola dostępu w hotelach

Kontrola dostępu w hotelach

Artykuły wg słów kluczowych: hotele, system kontroli dostępu, wakacje, wycieczki, wyprawy

(...) funkcje we wszystkich istniejących drzwiach i przejściach bezpieczeństwa, gdy zajdzie taka potrzeba.- Możliwość rozbudowy. Możliwa jest także instalacja dodatkowych podzespołów, które będą spełniały inne niż standardowe funkcje.- Otwartość na integrację systemów. Ważną opcją możliwą do zastosowania w przypadkach systemów dialock jest bezproblemowa integracja z oprogramowaniem zewnętrznym. Najczęściej (...)

Opublikowany przez Karolina P. | 2014-02-17

Opublikowany przez Karolina P. | 2014-02-17

Jak wybierać tanie noclegi?

Jak wybierać tanie noclegi?

Artykuły wg słów kluczowych: noclegi, turystyka, wakacje, wycieczki

(...) Znalezienie dla siebie noclegu już dziś nie powinno być trudną czynnością. Jak się okazuje wiele osób decyduje się dzisiaj na szukanie takiego noclegu bez wychodzenia z domu i bez żadnych problemów, a przez internet. To właśnie w internecie znajdziecie bardzo wiele stron poświęconych właśnie noclegom (jako przykład może posłużyć chociażby Moon Hostel, o którym więcej informacji można znaleźć na http://moonhostel.pl), które dostępne są tak naprawdę dla każdego wczasowicza.Wyjazd do innego miasta, czy też wyjazd za granicę nie musi być (...)

Opublikowany przez Eryk | 2013-10-06

Opublikowany przez Eryk | 2013-10-06

Urlop w Bułgarii

Urlop w Bułgarii

Artykuły wg słów kluczowych: bułgaria, krym, podróże, ukraina, wakacje, wycieczki

(...) Od kilku lat turystyka w Polsce zaczyna przybierać dość skrajne formy. Ludzie pasywni, a więc biurkowe lenie, szukają w internecie wyjazdów typu all inclusive Bułgaria. Ludzie aktywni, szukający wakacyjnych przygód i żyjący pełnią życia wybierają z ofert turystycznych propozycje trampingów (...)

Opublikowany przez Bazyli | 2012-02-29

Opublikowany przez Bazyli | 2012-02-29
Copyright ©2017. rev. 4.0. [ ]

wrzesień 2017 maj 2017 czerwiec 2016 styczeń 2016 listopad 2015 październik 2015 wrzesień 2015 marzec 2015 luty 2015 grudzień 2014 listopad 2014 luty 2014 październik 2013 marzec 2012 luty 2012